Güvenli Aksesuar Sitesi: Nali Şerif Gümüş

Kıyafetler, tamamlayıcı bir ürün kullanılmadığı taktirde tam olarak şıklığını yansıtamamaktadır. Örneğin muhteşem görünen bir elbise; gümüş yüzük bileklik ve/veya kolye ile tamamlanmadığında çok sade kalacağı için muhteşemliğini yitirecektir. Bu nedenle aksesuar kullanımına özen göstermeli ve doğru kıyafetle doğru aksesuarı kombin etmeliyiz. Tabi ki bu uyumluluk, ancak bol seçim şansımızın olmasıyla mümkündür. Mesela gümüş yüzüklerimiz o kadar fazla olmalı, her renk kıyafetimizle kombin edeceğimiz renkler, tasarımlar ve modeller takı koleksiyonumuzda bulunmalı.

Nali Şerif Gümüş Takı Koleksiyonu

Seçim şansınızı yükseltmek için mutlaka ürün portföyü çok geniş olan bir markayı tercih etmelisiniz. İşte tam da bu noktada, sizlere Nali Şerif Gümüş online mağazasını önerebilirim. Çünkü firma sektörel olarak 27 yıldır çalışmalarına devam etmekte ve bu tecrübe yıllardan bu yana birinci sınıf gümüşle buluşarak, ortaya muazzam tasarımlar çıkarılmaktadır. Peki, firma ağırlıklı olarak hangi ürün gruplarının imalatını ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir?

Öncelikle Nali Şerif Gümüş mağazasında ve online e-ticaret sitesinde hangi ürünleri bulabileceğinize biz göz atalım. Yüzükler; erkek gümüş yüzük ve bayan yüzükleri, Kolyeler; erkek kolyeleri ve bayan gümüş kolye, bileklikler; bay ve bayan modeller, tesbihler, kol düğmeleri, gümüş küpeler, rozetler, kombinler ve setler Naliserif.com’da satışa sunulmaktadır. Bunlar haricinde kişiye özel tasarımlarda yapılmakta ve müşterinin özel isteklerine göre yüzükler, kolyeler, bileklikler üretilmektedir.

Gümüş Yüzük ve Kolyeler

Nali Şerif Gümüş online mağazası ağırlıklı olarak yüzük ve kolye modelleri imal etmektedir. Saf 925 ayar gümüşten üretilen bu modeller, altın ve roz kaplamalı olarak da tasarlanmaktadır. Bu nedenle herkesin zevkine hitap edebilecek üretimler yapıldığını söyleyebiliriz. Tasarımlarında genellikle zirkon taşını kullanan marka; ruby, zümrüt yeşil taşlı, beyaz taşlı ve lal kırmızı taşlı modellerde oluşturmaktadır. Erkek gümüş yüzük ve bay bayan bileklik, kolye, rozet gibi ihtiyaçlarınızda güvenli aksesuar sitesi olarak Naliserif.com’u tercih edebilirsiniz. Dilerseniz firmanın sipariş hattı üzerinden de, beğendiğiniz modellerin adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Nali Şerif Gümüş Sipariş Hatları

0 (212) 534 71 62
0 (536) 620 11 48
Adres Bilgisi
Atikali mah. Müstakimzade sok. No:34/2-B
Fatih / Çarşamba / İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir