Palet ile Salon Dekorasyon Fikirleri

Palet ile Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon dekorasyon fikirleri denince eminiz aklınıza pek çok şey geliyor. Hem yeni evlenen çiftler, hem de ev dekorasyonu konusunda değişiklik yapmak isteyen aileler bu konuya kafa yoruyor. Evin mutfakla birlikte en çok kullanılan kısmı salon olurken, aynı zamanda en çok önem verilen kısım da burası. Gerek kendiniz oturduğunuz, gerek misafirlerinizi ağırladığınız salonunuz ev dekorasyonunda önemli yer tutmalı değil mi? Peki palet dekorasyonu nasıl yapılır? Paletler yardımıyla salon dekorasyonu yapmak mümkün mü? Bu soruya yanıtımız ‘evet’ oluyor.

Palet Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonu denilince ilk akla gelen yer salon ve bu durumdan ötürü en çok para da salona harcanıyor. Koltuk paletten koltuktakımları, avize, çeşitli ev dekorasyonu malzemeleri, tablolar, yemek masası ve süs eşyaları derken binlerce lirayı cepten çıkarıyorsunuz. Seçenekler sınırsız olsa da, bir tanesi çoğu kişinin aklına gelmiyor. Aslında salon dekorasyon fikirleri düşünürken, bu işi ucuza getirebileceğinizi aklınızdan kaçırıyorsunuz. Pahalı koltuklar, fazla lüks sehpalar almak yerine tüm bu eşyaları paletlerle değiştirebilirsiniz. Yanlış duymadınız, palet dekorasyonu artık ev dekorasyonunda çok kullanılan bir yöntem ve hem hesaplı, hem de yapımı son derece kolay.

Salon Dekorasyon Fikirleri

Neredeyse cebinizden beş kuruş bile para harcamadan bütün evi paletlerle dekore edebilirsiniz. Salon dekorasyon fikirleri arasında en yaratıcısı ve en ucuzu olan palet yöntemiyle, son derece şık bir salon yaratmanız mümkün. Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi sadece palet kullanarak harika koltuk takımları, muazzam gözüken sehpalar yaratmanız mümkün. Bu tahta paletlerin üzerine özenle salon dekorasyonu palettendizilen minderler ve örtüler, ortaya harika koltuk takımları çıkarıyor.

Üstelik tüm bunları ev dekorasyonu yaparken kimseden yardım almadan kendiniz yapabilirsiniz. En güzel kısmı da her şeyin yaratıcılığınıza kalmış olması. Herhangi bir mağazaya mahkum değilsiniz. İstediğiniz rengi, boyutu ve tasarımı seçmek sizin elinizde. Şekil şekil kullanabileceğiniz paletleri aynı zamanda keyfinize göre boyayabilir, cilalayabilirsiniz de. Sonuçta ham haliyle kullanmak göze biraz kötü gözükebilir ve boyandığı takdirde daha şık görüntüler elde edersiniz. Ayrıca kullanacağınız minderlerin rengiyle de daha uyumlu olacaktır.

Tabii yerlerini değiştirerek kullanacaksanız, palet sehpalara tekerlek eklemeyi de unutmayın!

Palet Dekorasyonu Örnekleri

palet salon dekorasyonupalet dekorasyonu palet ile salon dekorasyonu ev dekorasyonu